TurkCoder.TK
Plaka ve Sıyırıcılar - ARTIPOL
+90 232 457 34 30
Sizler İçin Hergün Yeni Çalışmalar Yapıyoruz.
1995 yılından itibaren, poliüretan elastomer malzemesi konusunda hizmet veren Artıpol Poliüretan & Kauçuk İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2001 yılından itibaren birçok sanayi sektöründe yoğun olarak kullanılan poliüretan malzemeler ve bunların metal ile birlikte uygulamaları konusunda üretim yapmaktadır.
Hakkımızda

Plaka ve Sıyırıcılar

Tasarlayabildiğimiz ve üretildiğimiz bir diğer ürün grubumuz olan plaka, levha ve sıyırıcılar, Artı-pol tarafından müşterisine uygun, istenilen ölçülerde, kalınlıklarda ve farklı renk çeşitleri ile sunulmaktadır.
Genellikle plaka, levha, şerit şeklinde kullanılan ve kullanım alanları gereği blanket Sıyırıcıları, titreşim takozları, ragle lastikleri vb. gibi dayanıklılık isteyen ve buna uygun olarak özenle üretilen bu ürünler aşınmaya ve yırtılmaya karşı yüksek mukavemet göstermektedir.
Çimento, seramik, maden ve döküm başta olmak üzere daha birçok farklı sektörde kullanılan poliüretan sıyırıcılar; yüksek dayanıklılığa sahiptirler. Çalıştıkları yüzeye zarar vermez, çizmezler. Çalıştığı ortamdaki yağ, solvent , asit ve baz gibi malzemelere karşı dirençlidirler. Artı-pol, bilgisi, kalitesi ve tecrübesine dayanarak ürettiği poliüretan sıyırıcıları müşterilerine sunmaktadır.
Ayrıca istenilen ölçüde ve kalınlıkta saç levha üzerine poliüretan plaka kaplama yapılarak müşterilerine yeni çözümler sunmaktadır.

2.629 kez görüntülendi
Görüşme başlat
Nasıl yardımcı olabilirim ?