top of page

Acerca de

Hikayemiz

1995 yılında İzmir’de kurulan Artı Poliüretan & Kauçuk İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, yenilikçi politikalara sahip, insana, bilgiye ve teknolojiye yatırım yapan , enerjik ve güvenilir bir şirkettir. Artı-pol, endüstriyel sektörde üstün fiziksel özelliklerden dolayı çok geniş alanda kullanılabilen poliüretan elastomerin mamul ve yarı mamul olarak üretimini yapmaktadır. Sadece tedarik edebildiği hammadde ile değil, kullanım yerine göre özel olarak
geliştirilebilen ve formülize edilebilen hammadde üretimini , kurmuş olduğu laboratuvar ile istenilen fiziksel ve mukavemet değerlerinin ölçümünü gerçekleştirir.

Tecrübesiyle ve tasarım çalışmalarıyla kalıp yapımında kendini geliştirmiş olan Artı-pol, AR-GE çalışmalarını ve yatırımlarını en üst seviyede tutarak tüm sanayi sektörlerine hizmet vermeye devam etmektedir. Misyonumuzun temelini, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Uzun ömürlü, güvenilir, kaliteli ürün hizmetlerimizle müşterilerimizin ve ileride müşteri portföyümüze katmayı hedeflediğimiz firmaların şimdiki ve gelecekteki gereksinimlerini anlamak, onların beklentilerinin ötesindeki kaliteyi karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyonumuz , poliüretan elastomer sektöründeki yeni teknolojileri sürekli takip edip uygulayarak, ürün ve satış sonrası hizmet kalitesini geliştirmek, yurtiçi sektörel teknolojinin gelişmesine katkıda bulunmak ve ülkemizi dünya pazarında en iyi şekilde temsil etmektir.

HAKKIMIZDA

Son Derece Donanımlı, Son Derece Etkili

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Teşekkürler !
bottom of page