top of page

PLAKA VE SIYIRICILAR

Tasarlayabildiğimiz ve üretildiğimiz bir diğer ürün grubumuz olan plaka, levha ve sıyırıcılar, Artı-pol tarafından müşterisine uygun, istenilen ölçülerde, kalınlıklarda ve farklı renk çeşitleri ile sunulmaktadır.
Genellikle plaka, levha, şerit şeklinde kullanılan ve kullanım alanları gereği blanket Sıyırıcıları, titreşim takozları, ragle lastikleri vb. gibi dayanıklılık isteyen ve buna uygun olarak özenle üretilen bu ürünler aşınmaya ve yırtılmaya karşı yüksek mukavemet göstermektedir.
Çimento, seramik, maden ve döküm başta olmak üzere daha birçok farklı sektörde kullanılan poliüretan sıyırıcılar; yüksek dayanıklılığa sahiptirler. Çalıştıkları yüzeye zarar vermez, çizmezler. Çalıştığı ortamdaki yağ, solvent , asit ve baz gibi malzemelere karşı dirençlidirler. Artı-pol, bilgisi, kalitesi ve tecrübesine dayanarak ürettiği poliüretan sıyırıcıları müşterilerine sunmaktadır.
Ayrıca istenilen ölçüde ve kalınlıkta saç levha üzerine poliüretan plaka kaplama yapılarak müşterilerine yeni çözümler sunmaktadır.

bottom of page